ABXY

Audiowizualny eksperyment, w którym muzyka elektroniczna miesza się z dźwiękami fortepianu i skrzypiec.

Więcej o artyście

Barbara Żach

Ilustratorka, artystka wizualna, arteterapeutka. Zainteresowana sensoryką. Oddziaływaniem, wymianą, stymulacją i interpretacją odczuwanych bodźców.

Więcej o artyście

Cheslav Singh

Pianista, pedagog, absolwent Akademii Muzycznej w Poznaniu, bierze udział w prawykonaniach muzyki współczesnej.

Więcej o artyście

dr hab. Patryk Piłasiewicz

Kontrabasista, dyrygent, kompozytor, adiunkt w Katedrze Jazzu Akademii Muzycznej w Poznaniu. Doktor habilitowany (dyrygentura).

Więcej o artyście

dr Ireneusz Gawlik

Ireneusz jest liderem jednostki badawczo-rozwojowej, zajmującej się rozwojem algorytmów sztucznej inteligencji w Allegro.pl.

Więcej o artyście

Florence To

Szkocka Artystka Instalacji i Dyrektorka Artystyczna w Society for Art and Technology 4DSOUND, projektuje i produkuje instalacje dźwiękowe i świetlne, tworząc generacyjną grafikę ruchową i produkcje świetlne, ze szczególnym naciskiem na architektoniczne projektowanie przestrzenne w konkretnych projektach.

Więcej o artyście

Jacek Buhl

Urodzony w 1965 roku, perkusista związany z bydgoskim klubem Mózg.

Więcej o artyście

Jagoda Chalcińska (JagoVJ)

Artystka wizualna, konsekwentnie rozwijająca się w dziedzinach instalacji multimedialnych, Vj-ingu i audio-wizualnego performance.

Więcej o artyście

Jakub Królikowski

Kompozytor i pianista jazzowy. Współpracuje z wieloma muzykami i artystami z Polski i Europy. Przede wszystkim tworzy i wykonuje muzykę dla estetycznego zadowolenia i metafizycznej refleksji słuchaczy.

Więcej o artyście

Jarosław Majewski

Kontrabasista, improwizator, muzyk-poszukiwacz od wielu lat związany z polską sceną yassową.

Więcej o artyście

Martyna Kabulska

Artystka muzyk, artystka plastyk, skrzypaczka. Wykształcona klasycznie. Intuicjonistka, kompozytorka, improwizatorka i synestetka.

Więcej o artyście

Paweł Ernst

Skrzypek.

Więcej o artyście

Paweł Krupski

Grafik projektant, ilustrator i animator.

Więcej o artyście

PhD Slávo Krekovič

Urodzony w Bratysławie na Słowacji. Dzieli swoją oficjalną tożsamość na bycie muzykiem i artystą dźwiękowym, muzykologiem muzyki współczesnej i kuratorem sztuki nowych mediów oraz organizatorem kultury / działaczem non-profit.

Więcej o artyście

Piotr Mełech

Klarnecista-samouk, improwizator odwołujący się zarówno do jazzowej tradycji, europejskiej awangardy, free impro, czy też szeroko pojętej muzyki etnicznej.

Więcej o artyście

Thomas Köner

Jego prace to medytacje audiowizualne, które eksplorują nasze pojęcie czasu, pamięci i lokalizacji. Zaprasza publiczność do cieszenia się wrażeniami głębi, odległości i znikania oraz do zgłębiania właściwości przestrzeni wokół naszych granic percepcji.

Więcej o artyście

Ľubomír Slovinský

Słowacki projektant i artysta mediów cyfrowych.

Więcej o artyście