Visegrad Edition 2024

ŚWIATŁODŹWIĘKI V4 to pierwsza tego rodzaju wymiana kulturowa sztuki audiowizualnej między Polską, Czechami i Słowacją. Jej celem jest umiejscowienie i eksponowanie sztuki audiowizualnej, która łączy w sobie aspekty muzyczne i wizualne w jedno, integralne, estetyczne doświadczenie, pochodzącej z tych trzech krajów obok siebie.

Jej celem jest współpraca, wymiana pomysłów i doświadczeń artystów z tych trzech krajów oraz eksponowanie sztuki audiowizualnej łączącej w sobie bogactwo różnych kultur i perspektyw. To wyjątkowa okazja, aby doświadczyć synergii która rodzi się w wyniku połączenia różnych talentów i inspiracji z tych regionów.

Wydarzenia będą obejmować warsztaty, prezentacje, wykłady i koncerty w Bratysławie, Pradze i Poznaniu, gdzie uczestnicy wezmą udział w dziewiątej edycji Światłodźwięków. Pierwsza edycja ŚWIATŁODŹWIĘKI V4 jest współtworzona przez Fundację Wspierania Kultury Our ‘PL’ace Foundation (PL), Punctum (CZ) i A4 - združenie pre aktuálne umenie a kultúru (SK), przy istotnym wsparciu Funduszu Wyszehradzkiego.


  • Daty: Październik 2024 (dokładne daty już wkrótce)
  • Miejsca: Bratysława, Praga, Poznań (więcej informacju już wkrótce)
  • Artyści: (więcej informacji już wkrótce)

Zapraszamy do śledzenia naszychych mediów społecznościowych, tej strony internetowej, a także dołączenia do newslettera, aby poznać szczegóły wydarzeń!

Dołącz do newslettera Obserwuj nas na Facebooku
Wspieraj festiwal na POMOC.PL

Partnerzy, sponsorzy, sympatycy

Dofinansowano ze środków budżetowych Miasta Poznania

Patronat medialny